Ukrainian Gears

Ukrainian Gears

У 2014 році компанія "Юкрейніан Геарс" презентувала збірні 3D-конструкції, в яких механізм став частиною дизайну. Дитина не просто збирає модель, що рухається, вона бачить, як обертаються шестерні і переміщаються важелі.  

Творці називають дерев'яний конструктор Ugears "стимпанк-фантазією", орієнтованою на всіх, чиє хобі - конструювання. Він є безліч дрібних деталей, з яких збирається рухлива фігура. Процес неймовірно захоплюючий, що вимагає уважності та терпіння. А у зібраному вигляді моделі стануть окрасою дитячої кімнати, ними можна грати та колекціонувати.

Об'ємні механічні пазли UGEARS – це чудовий симбіоз традиційної збірної головоломки та функціональної іграшки. Плоскі деталі різноманітної форми вирізані в листах якісної вільхової або березової фанери. При виготовленні використовується високоякісна дерев'яна плита завтовшки 3,5-3,7 мм. Розрізи завтовшки з людську волосинку з ювелірною точністю робляться лазером на верстаті з ЧПУ.

Особливість наборів, які розробляє компанія, в тому, що виключно всі дерев'яні деталі, і для їх з'єднання не потрібні інструменти, цвяхи або клей. Все збирається вручну і приводиться в дію за допомогою шестерні, дерев'яних шпильок і гумок. Виробник запатентував унікальний принцип з'єднання деталей, а кожну коробку вкладає кольорову карту-інструкцію. У колекції бренду Ukrainian Gears механічні 3D-пазли у вигляді вантажних автомобілів, тракторів, комбайнів, трамваїв та локомотивів. У колекції авто знайдуться ретро-машини, спортивні гоночні моделі, вантажівки, дальнобійні тягачі. Під їхніми капотами ховаються двигуни з поршнями, що працюють. На одному заводі машини можуть проїхати 4-5 метрів.

Справжнісінький сейф закривається на тризначний кодовий замок. Ліру Харді-Гарді відтворено за середньовічними зображеннями та музейними експонатами, причому на ній можна грати. До серії конструкторів Ugears «Механічне місто» входять трамвайне депо, залізничний вокзал та фабрика роботів. Біонічний Кінь об'єднав витончені форми і диво механіки, що пожвавлює дерев'яну конячку. Кожен суглоб рухливий, а в його грудях працює справжнісіньке «серце».

Фанерні Ugears пазли для дітей та дорослих приносять задоволення від пишноти, створеної власними руками. Це запрошення у дивовижний світ механіки та моделювання. Процес конструювання розвиває дрібну моторику, заспокоює та дарує душевну гармонію, тренує пам'ять, логіку та посидючість. Комплекти відрізняються високою якістю та продуманістю кожної деталі.

© 2012—2023 Smarty Family