Philips Avent

Philips Avent

Вже понад 30 років Philips Avent підтримує мам у всьому світі у прагненні дати своєму малюку все найкраще з перших днів. Поєднуючи любов та інновації, Philips Avent розробляє нові продукти для того, щоб допомогти Вам на шляху материнства, і Ваш малюк отримував все найкраще з самого початку життя.  

Молоковідсмоктувачі та аксесуари для грудного вигодовування

Лінійка продукції для грудного вигодовування Philips Avent призначена підтримати вас на кожному етапі в період годування грудьми. Бажаєте підвищити лактацію, доглянути за грудьми чи просто почуватися захищеною впродовж дня? Молоковідсмоктувачі та засоби догляду за грудьми допоможуть спростити процес грудного вигодовування.

Чашки Philips Avent допомагають вашим дітям розвиватися

Навчитися пити самостійно — важливий етап у розвитку дитини. Philips Avent прислухається до думки медичних фахівців, тому чашки з сосками, м’якими та твердими носиками, трубочками, а також чашки, з яких можна пити з будь-якого боку, ростуть разом із дитиною й допомагають їй розвивати навички пиття. Високоякісні продукти розробляються з урахуванням вимог до зручності та гігієни.

Блендер-пароварка, приготована їжа просто і весело

Ми розуміємо, що поживна їжа — це запорука здорового розвитку дитини. Пристрої Philips Avent для приготування корисної дитячої їжі допоможуть легко готувати готувати смачні страви, які потрібні саме вашій дитині.

Радіо та Відео-няні для надійного зв’язоку з дитиною

Постійний зв’язок з дитиною, коли вона спить, дозволить почуватися спокійно і надасть змогу трохи відпочити. Наші аудіосистеми контролю за дитиною DECT гарантують повну відсутність перешкод, тож ви чітко почуєте кожен звук.

Пустушки - природний розвиток

Діти смокчуть, щоб заспокоїтись. Дітей, які мають сильну потребу у смоктанні, пустушка може розслабити. Усі діти унікальні та різні. Ми пропонуємо широкий асортимент пустушок різних розмірів, форм та кольорів. Пустушки Philips Avent забезпечують комфорт і підтримку, яка потрібна малюкам для природного розвитку.

© 2012—2023 Smarty Family