NUK

NUK

NUK - німецький бренд аксесуарів для дітей. Понад 60 років компанія NUK присвятила пошуку рішень, здатних полегшити життя батькам і сприяти правильному розвитку дитини. Компанія керувалась досвідом фахівців різних спеціальностей — акушерів, лікарів, фахівців з питань харчування, та особливо — досвідом батьків.

Уся продукція NUK — це єдина система, яка задовольняє потреби дитини на всіх етапах її розвитку від народження і до дошкільного віку. З NUK батьки можуть бути впевнені, що все роблять правильно від самого початку.

У більш ніж 100 країнах товарам NUK з покоління в покоління довіряють щоденний догляд за дитиною. NUK постійно встановлює для себе нові стандарти — від новітніх технологій молоковідсмоктувачів до оптимізації ортодонтичних сосок-пустушок.

Підприємства NUK з виробництва сосок-пустушок і пляшечок розташовані в Німеччині і відповідають найвищим вимогам. Компанія уважно стежить за процесом, починаючи з підбору сировини і закінчуючи упаковкою товару. Усі продукти проходять регулярну перевірку незалежними інстанціями.

Сертифіковані продукти компанії дуже популярні у матерів і рекомендовані до використання у більшості лікувальних установ.

© 2012—2023 Smarty Family